Kurban Bayramı Çalışma Programı Hakkında Duyuru;

17 - 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınan siparişler 26 Temmuz 2021 tarihinden itibaren işleme alınacaktır. Bu tarihler dışında verilen stoklu ürünler aynı gün kargolanacaktır. Siparişe özel imalat ürünler ve 16 Temmuz 2021 tarihinde mesai bitiminden sonra verilen siparişler için üretim-kargo termini 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacaktır.

Sepetim 0

Futbol Forması

Sitemizde futbol takımlarınız için tamamen özelleştirilebilir halı saha formaları hazırlayıp sipariş verebilirsiniz. Takım halinde istediğiniz tasarımı seçip dilediğiniz gibi, kombinasyon kısıtlaması olmadan istediğiniz rengi seçip ve logolarınızı ekleyebilirsiniz. Sitemiz halı saha formaları konusunda profesyonel olarak destek vermektedir eğer tamamen özel bir halı saha forması istiyorsanız bizimle iletişim bölümünden irtibat kurabilir ve istediğiniz tasarımı uygulayabilirsiniz.

Sitemizde aynı zamanda kaleci formalarıda bulunmaktadır. Takımınızı kurarken kaleci yapmak istediğiniz kullanıcının önünde bulunan kaleci yap butonuna tıklayın ve istediğiniz kaleci forması desenini seçin.

Halı Saha Forması Yaptırma