Kurban Bayramı Çalışma Programı Hakkında Duyuru;

17 - 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınan siparişler 26 Temmuz 2021 tarihinden itibaren işleme alınacaktır. Bu tarihler dışında verilen stoklu ürünler aynı gün kargolanacaktır. Siparişe özel imalat ürünler ve 16 Temmuz 2021 tarihinde mesai bitiminden sonra verilen siparişler için üretim-kargo termini 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacaktır.

Sepetim 0

Yenilikçi Mağaza Sistemi

Jordanred Kulüp Mağazaları bölümünde derneğiniz, topluluğunuz, takımınız için mağaza açabilirsiniz.

Bisiklet grupları gibi gönüllü organizasyonlarda sipariş toplama, üretim takibi, para alışverişi gibi süreçler hem ticari bir faaliyet yürütüyormuş havası yarattığı hemde ek sorumluluk yüklemesi nedeniyle her zaman sıkıntı olmuştur. Jordanred Mağaza Sistemi ile topluluk veya kulüplerinize mağaza açabilir, mağazanıza tasarladığınız ürünleri ekleyip sipariş sürecini otomasyona çevirebilirsiniz.

Jordanred mağaza sistemi ile grubunuza katılan yeni katılımcılar veya tekrar forma almak isteyenler size özel oluşturduğumuz Jordanred Mağazanıza girerek, sizin daha önce tasarlayıp hazırladığınız formalarda değişmesine izin verdiğiniz, isim soyisim, numara, kan grubu gibi alanlara kendi bilgilerini yazarak forma siparişlerini verebiliyorlar. Bu aşamada sipariş toplama direk olarak üretici tarafından yapıldığı için, yazım hatası veya yanlış beden sipariş etme gibi sorunların da önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca grubunuza katılan kişiler ödemelerini ister banka havalesi isterse kredi kartı veya taksit ile yapabiliyor. Ve son kullanıcı ürünlerini faturalı aldığı için resmi olmayan topluluklarda yaşanan fatura sorununun da önüne geçilmiş oluyor. 

Kısacası siz topluluğunuzun asıl amaçları ile ilgilenirken biz sizin için üretim, ödeme, kargo gibi tüm süreçleri hallediyoruz. Jordanred'in yenilikçi mağaza sistemi ile ilgili tüm detaylar için iletişim bölümünden bize ulaşabilir veya 0850 532 1 733 (RED) nolu telefondan bizi arayabiliriniz.