Sepetim 0
KATEGORİ KADIN AIRMESH PEDLİ

Trafikte bisiklet sürerken, motorlu araçlar tarafından fark edilmek, sürüş güvenliğini arttırmak ve rahatlık için bisiklet giyim ürünleri satın almalısınız. Jordanred olarak doğru seçilmiş ham maddeyi doğru kalıpta sunarak fiyat performans olarak en iyi bisiklet kıyafetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Bisiklet sürerken güvenlik kadar önemli bir konu ise sürüş rahatlığınız. Bisiklet sporu yapılırken, sürüş amacına uygun, doğru seçilmiş kaliteli hafif bir bisikletin yanında konforlu, sağlıklı ve eğlenceli bir sürüş yapabilmek için beden ölçülerinize uyumlu bisiklet giyim ürünlerine sahip olmanız çok önemlidir. Vucudunuzu saran, teri hızla dışarı atan ve hareket etmeyi engellemeyen bisiklet forması modellerimizde aynı zamanda arka cepler ile yiyecek, ufak eşya, yedek iç lastik ve avadanlık gibi önemli gereçlerinizi yanınızda güvenle taşıyabilirsiniz.

Konforlu ve ağrısız bir sürüş deneyimi için sürüş amacına uygun doğru seçilmiş bir bisiklet taytı da olmazsa olmazlardan. Jel pedli bisiklet taytlarının yanında karbon liflerden üretilen airmesh teknolojisine sahip Jordanred bisiklet taytları ile 8 saat ve üzeri tüm gün süren bisiklet antrenmanlarını rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Aynı teknolojiyi kullanan ve kadın anatomisine uygun özel üretilmiş airmesh bisiklet pedleri ile kadın bisiklet taytı ürünlerimizle kadın müşterilerimize en iyi konforu sağlamayı amaçlıyoruz.

Jordanred Ailesi olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırmak için sizlerden gelen yorumlara çok önem veriyoruz. Hizmet kalitemizin yanında ürünlerimizin en iyi performansı vermesi için profesyonel atletlerden oluşan sporcu kadromuz ile ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor. Aldığımız geri bildirimler nedeniyle yaptığımız iyileştirmelerimizi sporcu kadromuz ile test edip sorunsuz hale getirdikten sonra siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata ve en hızlı şekilde sunmak için internet sitemizde mağaza bölümünde bulunnan ürünleri sürekli olarak stokta bulunduruyor ve hafta içi 15:30'dan önce verilen tüm siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz. İnternet üzerinde en çok aranan bisiklet giyim ürünlerinin tamamını tek çatı altında bulabileceğiniz internet sitemizde şehir, yarış veya dağ bisikletlerine uygun. Kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak üretilen spor giyim ürünlerimizi keşfedin.