Kurban Bayramı Çalışma Programı Hakkında Duyuru;

17 - 25 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınan siparişler 26 Temmuz 2021 tarihinden itibaren işleme alınacaktır. Bu tarihler dışında verilen stoklu ürünler aynı gün kargolanacaktır. Siparişe özel imalat ürünler ve 16 Temmuz 2021 tarihinde mesai bitiminden sonra verilen siparişler için üretim-kargo termini 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacaktır.

Sepetim 0

Özel Forma Yaptırma

Neden Özel forma yaptırmalıyım?

Özel forma yaptırarak takımınızın motivasyonunu arttırabilir ve spor yaparken istediğiniz renk ve logoları üzerinizde taşımanın keyfini yaşayabilirsiniz. Jordanred kendi formanı kendin tasarla sihirbazı, sizlere formanızı yaparken istediğiniz renk kombinasyonlarını oluşutrabilme ve logolarınızı kolayca ekleme imkanı sunuyor. Jordanred ailesi olarak yerel bisiklet grubu ve çeşitli spor organizasyonlarına formalar üretiyor ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. 

Bisiklet grupları için özel forma yaptırma

Jordanred olarak bir çok yerel bisiklet grubuna hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bisiklet sporunun ve doğa dostu bisiklet ile şehir içi ulaşımı yaygınlaştırma amaçlı bisiklet gruplarından öğrendik ki; iyi tasarlanmış bir bisiklet forması grup üyelerinin, bisiklet grubuna olan aidiyet hissini kuvvetlendiriyor ve aynı formayı taşıyan grup üyeleri arasında iletişim kurmak daha kolay hale geliyor. Jordanred internet sitesi üzerinden forma tasarlayıp bisiklet forması hazırlayabileceğiniz gibi aynı zamanda tamamen kendi tasarladığınız veya hayal ettiğiniz formaları baskıya hazır hale getirip sizler için üretebiliyoruz. Özel bisiklet forması yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizleri hayalinizdeki formaya kavuşturmak için can atıyoruz. 

Şirketler ve takımlar için halı saha, voleybol, basketbol & turnuva forması yaptırma

Şirket takımınız ile maça giderken kendi tasarladığınız formayı giymek ister misiniz? Jordanred üstün kumaş kalitesi, rahat kalıpları ve ileri seviye baskı teknolojisi ile halı saha takımlarına benzersiz formalar sunuyor. Kendi formanı kendin tasarla sihirbazını kullanarak hızlı şekilde formanızı tasarlayabilir ve kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Forma yaptırırken nelere dikkat etmeliyim?

Forma yaptırırken en önemli kriter hazırlanan formaların kalıpları, kullanılan kumaş ve baskı tekniğidir. Jordanred ailesi olarak kullandığımız kalıpları sürekli olarak geliştirip mükemmel hale getirdiğimize inanıyoruz. Sporcular için özel üretilmiş, nefes alabilir teri dışarı atan ve hızlı kuruyan kumaşlarımız ile üst düzey spor giyim ürünlerini özelleştirilebilir olarak sunmaktayız. Doğru forma kalıpları ve kaliteli kumaş dışında bir diğer önemli husus hazırlanan tasarımların kumaşa işlenirken kullanılan baskı tekniğidir. Baskı yapılırken, doğru ısı ve ayarlarda yapılmazsa forma kumaşlarında kolay yıpranma, yırtılma veya renk atma sorunları doğabilir. Bu tip sorunlar ile karşılaşmamak için baskı yapılan makinelerin kalibrasyon ayarları sürekli olarak yapılmalı ve üretilen formaların düzenli test edilerek hedeflenen kalitede olduğu test edilmelidir. Bu süreçlerin farkında olan ve düzenli olarak uygulayan bir firmadan yapılan formalar uzun yıllar kullanılabilir. 

Forma yaptırken sipariş vermem gereken minimum miktarlar nelerdir? 

Jordanred ile tek bir forma yaptırabilirsiniz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli farklardan bir tanesi de forma yaptırma konusunda herhangi bir adet sınırı koymamamızdır. Jordanred ailesi olarak forma yaptırmak isteyen herkesin bu isteğini karşılayabilmeyi istiyoruz bu nedenle sistemimizi tasarlarken müşterilerimizin bireysel olarak forma yaptırabileceği bir şekilde hazırlık yaptık. Sistemimiz sipariş miktarı arttıkça, düşen üretim maliyetleri nedeniyle otomatik indirim yapacak şekilde tasarlandı. Bu sayede ister tek bir forma, ister binlerce forma yaptırmak isteyin her zaman size uygun bir fiyat sizi bekliyor.  

Takıma yeni katılan kişiler için forma imalatı yaptırabilir miyim?

Jordanred üretilen tüm formalar için tekrar sipariş garantisi sunmaktadır. Formanızı kaybetme, yeni oyuncu, yedek forma.. Sebep ne olursa olsun daha önce yaptırdığınız formanızın devam siparişlerini Jordanred'den tekrar verebilirsiniz. Aldığımız her siparişte, forma tasarımlarınız devam siparişlerine hazır şekilde arşivlenir. Ve yeni siparişlerinizde istediğiniz miktar ve bedenlerde hızlı şekilde üretim yapılarak söz verilen sürelerde teslim edilir.

Forma Yaptırma